Kalite ekip işidir... Avrupa Yakası: 0 212 855 07 34 Anadolu Yakası: 0 216 365 61 62

HAKKIMIZDA

Ekip Kalite Danışmanlık Marka ve Patent Ofisi

KOBİlerimizin yönetim sistemlerinin, uluslararası sistemler çerçevesinde iyileştirilmesi amacı ile 2005 yılında faaliyetlerine başlayan ekip danışmanlık uzman ve deneyimli kadrosuyla ISO serisi yönetim sistemlerinin KOBİlerimizde kurulumu, iyileştirilmesi, denetlenmesi ve belgelendirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

ISO 9001 Kalite, 14001 Çevre, 22000 Gıda ve OHSAS 18001 iş güvenliği sistemleri başta olmak üzere otomotiv, tıbbi cihazlar, müşteri şikâyetleri yönetimi gibi tüm ISO standartlarının işletmelerimize kurulumu konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ürün belgelendirme hizmetleri kapsamında özellikle CE, TSE, HYB belgelerinin alımında her türlü teknik danışmanlık hizmeti deneyimli mühendislerimiz tarafından verilmektedir.

Yine fikri mülkiyet hakları kapsamında marka, patent tescil işlemlerinde, KOSGEB genel desteklerinden yararlanılması noktasında firmalarımızın yanındadır.

Zengin hizmet yelpazesi ve iş deneyimiyle KOBİlerimizin gelişiminde yanında olmayı hedefleyen ekip danışmanlık; müşteri odaklı bilgi üreten, uzun vadeli iş birliğini gözeten, sunduğu hizmetlerden en yüksek katma değeri müşterisine sunmayı amaç edinen bir şirket profilini benimsemiştir.

Güvenilir,
Müşteri odaklı,
Uzun vadeli iş birliğine inanan,
Konusunda uzman kadrolarla çalışan,
Kalite sistem prensiplerine uyarak sürekli gelişen,
Başarının ekip çalışmasında yattığına inanan bir kuruluş olarak tanınmak,
Kalite Politikamızdır.

 
 
Marka ve patent tescil işlemleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.EkipPatent.com

HİZMETLER

İletişim: Ekip Kalite Danışmanlık Eğitim Denetim ve Patent Hizmetleri Ltd. Şti.

Anadolu Yakası Telefon: 0216 365 61 62

Avrupa Yakası Telefon: 0212 855 07 34

E-mail: info@ekipkalite.com

Adres Detayı: